Remonty Warszawa

ECO-BUD-POL- Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmująca się remontami oraz wykańczaniem wnętrz. Nasza działalność od ponad 20 lat prowadzona jest zarówno za granicą – w Niemczech, jak i w kraju – na rynku warszawskim i krakowskim. Nasi specjaliści posiadają kwalifikacje oraz wieloletnią praktykę w: układaniu glazury, terakoty oraz paneli podłogowych, a także malowaniu, tapetowaniu i sufitach podwieszanych.

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz wstawianiu drzwi i okien.

Jesteśmy przedstawicielem producentów:

  • drzwi i okien: DRE, POL-SKONE, PORTA,
  • profesjonalnych narzędzi: MAKITA, STANLEY, EGA

Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi hurtowniami służymy doradztwem i pomocą w zakupie materiałów budowlanych po najniższych cenach.

Oferowane przez nas usługi remontowe w Warszawie i Krakowie, to kompleksowe remonty:

  • domów
  • mieszkań
  • biur
  • obiektów użyteczności publicznej

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w swoim fachu. Glazurnik, tynkarz,stolarz, malarz, elektryk czy hydraulik to tylko wycinek naszego zespołu. Pozwala to nam na szybką i bezproblemową realizację zleceń w wyznaczonym przez Inwestora budżecie. Dajemy gwarancję na wykonane przez nas prace.

Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi hurtowniami służymy doradztwem i pomocą w zakupie materiałów budowlanych po najniższych cenach.

Jeśli szukasz sprawdzonych fachowców z długoletnim doświadczeniem zapraszamy do kontaktu z nami.

Gdy zdecydujesz się na solidnie wykonany remont domu, mieszkania lub biura z nami, zagwarantujesz sobie satysfakcję z najwyższej jakości usługi remontowej oraz opiekę profesjonalistów na każdym etapie wykonania.